אקספדיה מלון

הנה מתי להזמין באקספדיה מלון, הטיסה והמכונית להשכרה לחופשת הקיץ

אז איך מתבצעת באקספדייה הזמנת מלון?

יותר ממחצית האמריקנים מתכננים לצאת לחופשת קיץ השנה והם מתכננים להוציא בממוצע כמעט 2,000 דולר, על פי בנקרט.
אך נסיעה בעונת שיא הקיץ היא בדרך כלל יקרה יותר מזמנים אחרים של השנה, תלוי ביעד. אז איך תוכלו להשיג את המפץ הטוב ביותר? הרבה מזה יכול להסתכם כשאתה מזמין.
כדי לקבוע את הזמן הטוב ביותר עבור מטיילים בארה”ב להזמנת טיולים ברחבי העולם, אקספדיה ריסקה את המספרים ובחנה את דרישת הצרכן ותמחור הטיסות, המלונות והמכוניות להשכרה הזמינים בפלטפורמה של החברה לטיולים בין ה -20 במאי ל -30 בספטמבר 2019. הנסיעה אתר מצא שאם אתה מזמין בזמן הנכון, אתה יכול לחסוך מאות מהעלות הממוצעת של חופשת קיץ בת שבוע.
אז רק עם כמה שבועות לפני שעונת הנסיעות בקיץ יוצאת לדרך, הנה מבט מתי כדאי לכם לשריין את כל מרכיבי המפתח בטיול שלכם.

מתי להזמין טיסה באקספדייה

ב- אקספדיה מצאו כי עבור מטיילים בארה”ב המעוניינים לטייל במהלך הקיץ, ”הנקודה המתוקה” עבור מחירי טיסות היא לפני כשלושה שבועות עד חודש. אם לדייק, על המטיילים להזמין 21 עד 30 יום לפני עזיבתם האידיאלית, לדברי אלכסיס טיאוח, דוברת חברת אקספדיה.
בשנה שעברה, מי שהזמין בחלון זה חסך 15% בטיסותיהם ברחבי העולם, כך מצאה אקספדייה בהשוואת טיסות. העלות הממוצעת למושב בטיסה שמקורה בארה”ב ליעדים מקומיים ובינלאומיים בקיץ האחרון הייתה 517 דולר.
מטיילים שהזמינו 14 עד 20 יום לפני הנסיעה שלהם חסכו כ -10% מהמחיר הממוצע.
מעבר לזה, אם תזמין מאוחר מדי או מוקדם מדי, סביר להניח שתשלם יותר. אקספדייה מצא כי מי שהזמין יותר מ -90 יום מראש שילם 15% יותר עבור הטיסות שלהם מהעלות הממוצעת.
כשאתה מתחיל את הטיול שלך עשוי גם לחסוך לך כמה חיסכון במחירי הטיסה. דו”ח תחזית הנסיעות לתיירות של אקספדייה 2019 מצא כי טיסות הממריאות ביום חמישי או שישי נוטות להיות זולות יותר, כאשר הנוסעים חוסכים כ -10% פחות ממחיר הטיסה הממוצע. זה מבוסס על סקירה של יותר מ- 295 מיליון נסיעות נוסעים אוויריות בשנת 2018.
בכל הנוגע להזמנת הטיסה שלך, הדו”ח מוצא את היום הטוב ביותר לצלול את כרטיס האשראי שלך בסוף שבוע, במיוחד בימי ראשון. ב- אקספדיה מדווחים שתוכלו לחסוך עד 20% אם תזמינו בסוף שבוע, ועד 36% הנחה מהעלות הממוצעת של טיסה אם תזמינו את הכרטיס ביום ראשון ואם תבצעו גם באקספדיה הזמנת מלון וגם אם הזמנות טיסות אקספדיה.

מתי להזמין רכב שכור בexpedia

מתברר שכדאי להזמין את רכב השכירות שלך לפני שאתה מזמין את המלון לחופשות קיץ. ב- אקספדייה אומרים שהזמן האופטימלי להזמנת רכב שכור, ללא קשר ליעד, הוא 14 עד 20 יום לפני הנסיעה שלכם.
אלה שהזמינו בחלון זה בקיץ שעבר חסכו כ -5% מההשכרה שלהם, והבטיחו מחיר יומי ממוצע של 39 דולר, על פי אקספדיה. מי שהזמין יותר משלושה חודשים לפני הנסיעה שילם כ 43 $ ליום.

מתי להזמין לינה באקספדיה במלון

בעוד ששכירות נופש זוכה לפופולריות, קיאק גילה בקיץ האחרון כי 56% מהאמריקאים עדיין מעדיפים לשהות במלונות ולהזמין באקספדיה מלון.
אם אתה באמת רוצה להבטיח את העסקה הטובה ביותר האפשרית במלון, ב- EXPEDIA אומר כי משתלם להזמין את החדר שלך ברגע האחרון. אולי אין לך כמה אפשרויות, אך מי שמזמין פחות משישה ימים לפני נסיעה (מקומי ובינלאומי) בדרך כלל חוסך מעל 15% בהזמנת המלון שלהם, כך מצאה אקספדיה.
בשנה שעברה התעריף היומי הממוצע של חדר במלונות ברחבי העולם בין מאי לספטמבר היה 161 דולר. באקספדיה הזמנת מלונות.
באופן כללי, לימים בהם אתם מזמינים יכולה להיות השפעה ניכרת על המחיר. בהתבסס על נתונים של למעלה ממיליון נכסי מלונות ונופש, אקספדיה מצא כי הכי זול להבטיח את הזמנת המלון ביום שישי.
אם אתה מתכנן לנסוע לעיר פופולרית או שאתה תהיה בעיר במהלך אירוע גדול, עם זאת, אל תחכה לרגע האחרון. במצב זה, עדיף להזמין מלון מוקדם. אחרת, ייתכן שתגלה שהבחירות במלון שנותרו ברגע האחרון אינן בתקציב שלך.
לא בטוח אם זה חל? אתה יכול לעקוב אחר מחירי מלונות דרך אקספדיה, פה כדאי במיוחד להזמין מלון באקספדיה כמו גם אתרי נסיעות כמו קיאק ו הופר , למרות הופר כרגע רק מספק מלונות במספר מצומצם של ערים.

שמור על ידי הזמנת הנסיעה יחד

חבילות נופש יכולות להיות דרך נוספת לחסוך. ″דבר אחד אני תמיד אומר לאנשים, ללא קשר לסוג הטיול שהם מתכננים, הוא לשקול הזמנת נסיעות כחבילת נופש”, אומר טיאקו.
אם תעבור בדרך זו, טיאקו אומר שאתה יכול לחסוך הכי הרבה על ידי הזמנת חבילת נופש ברגע האחרון. טיולים שהוזמנו פחות משישה ימים מראש היו זולים ב 25% מעלות החבילה הממוצעת בקיץ שעבר.

תפריט נגישות